Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Spelare för BwK Ankaret

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och starttider för BwK Ankaret.

Antal anmälda spelare för:
Klass Open: 11 st
Klass HCP: 19 st
 
TILLGÄNGLIGA STARTTIDER
Onsdagen den 2 november 18:00
Onsdagen den 9 november 18:00
Onsdagen den 16 november 18:00
Onsdagen den 23 november 18:00
Onsdagen den 30 november 18:00
Onsdagen den 7 december 18:00
Onsdagen den 14 december 18:00
Onsdagen den 28 december 18:00
Onsdagen den 4 januari 18:00
Onsdagen den 11 januari 18:00
Onsdagen den 18 januari 18:00
Onsdagen den 25 januari 18:00
Onsdagen den 1 februari 18:00
Onsdagen den 8 februari 18:00
Söndagen den 12 februari 18:00

 
ONSDAGEN DEN 2 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Björn Granath Herrar Hcp
Christina Granath Damer Hcp
Kristina Sävström Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 9 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Asko Narkiniemi Herrar Open
Christer Lundborg Herrar Hcp
Richard Källström Herrar Hcp
 
ONSDAGEN DEN 16 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Richard Källström Herrar Open
Asko Narkiniemi Herrar Hcp
 
ONSDAGEN DEN 23 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Björn Granath Herrar Open
Marcus Malm Herrar Open
Mathias Sollenhag Herrar Open
Richard Källström Herrar Open
Anders Wallberg Herrar Hcp
Lars Grewell Herrar Hcp
Micael Dahl Herrar Hcp
Oscar Granath Herrar Hcp
Richard Andersson Herrar Hcp
Christina Granath Damer Open
Mimmi Andersson Damer Hcp
Sofie Granath Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 29 NOVEMBER 19:00
Namn Klass
Nicklas Eriksson Herrar Hcp
 
ONSDAGEN DEN 30 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Björn Granath Herrar Open
Marcus Malm Herrar Open
Mathias Sollenhag Herrar Open
Oscar Granath Herrar Open
Rasmus Viktorsson Herrar Open
Richard Andersson Herrar Hcp
Christina Granath Damer Hcp
Kristina Cloffe Damer Hcp
Kristina Sävström Damer Hcp
Veronica Bonell Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 7 DECEMBER 18:00
Namn Klass
Richard Källström Herrar Open
Björn Granath Herrar Hcp
Micael Dahl Herrar Hcp
 
ONSDAGEN DEN 14 DECEMBER 18:00
Namn Klass
Micael Dahl Herrar Open
Oscar Granath Herrar Open
Richard Andersson Herrar Hcp
Christina Granath Damer Hcp
Kristina Sävström Damer Hcp
Mathilda Lawn Damer Hcp
Veronica Bonell Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 28 DECEMBER 18:00
Namn Klass
Anders Wallberg Herrar Hcp
Björn Granath Herrar Hcp
Richard Andersson Herrar Hcp
Richard Källström Herrar Hcp
Sofie Granath Damer Open
Christina Granath Damer Hcp
Evy Larsson Damer Hcp
Kristina Cloffe Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 4 JANUARI 18:00
Namn Klass
Evy Larsson Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 11 JANUARI 18:00
Namn Klass
Mathias Sollenhag Herrar Open
Oscar Granath Herrar Open
Asko Narkiniemi Herrar Hcp
Björn Granath Herrar Hcp
Christer Lundborg Herrar Hcp
Richard Andersson Herrar Hcp
Richard Källström Herrar Hcp
Christina Granath Damer Open
Evy Larsson Damer Hcp
Kristina Sävström Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 18 JANUARI 18:00
Namn Klass
Oscar Granath Herrar Open
Björn Granath Herrar Hcp
Richard Andersson Herrar Hcp
Richard Källström Herrar Hcp
Christina Granath Damer Hcp
Evy Larsson Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 25 JANUARI 18:00
Namn Klass
Lars Grewell Herrar Hcp
Micael Dahl Herrar Hcp
Richard Andersson Herrar Hcp
Evy Larsson Damer Hcp
Kristina Cloffe Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 1 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Oscar Granath Herrar Open
Anders Wallberg Herrar Hcp
Richard Andersson Herrar Hcp
Christina Granath Damer Hcp
Evy Larsson Damer Hcp
Kristina Cloffe Damer Hcp
Kristina Sävström Damer Hcp
Mimmi Andersson Damer Hcp
Sofie Granath Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 7 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Mikael Olsson Herrar Hcp
 
ONSDAGEN DEN 8 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Anders Wallberg Herrar Hcp
Lars Grewell Herrar Hcp
Richard Andersson Herrar Hcp
Evy Larsson Damer Hcp
 
SÖNDAGEN DEN 12 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Richard Andersson Herrar Hcp
Evy Larsson Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 14 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Mikael Olsson Herrar Open
Nicklas Eriksson Herrar Hcp
 
FINALSTEG 1 - HERRAR HCP - 4 SERIE EU
Namn Klass
Asko Narkiniemi Herrar Hcp
Mikael Olsson Herrar Hcp
Nicklas Eriksson Herrar Hcp
Oscar Granath Herrar Hcp
Richard Andersson Herrar Hcp
 
FINALSTEG 1 - DAMER HCP 4 SERIE EU
Namn Klass
Christina Granath Damer Hcp
Evy Larsson Damer Hcp
Sofie Granath Damer Hcp
 
FINALSTEG 2 - HERRAR HCP - 2 SERIE EU
Namn Klass
Asko Narkiniemi Herrar Hcp
Mikael Olsson Herrar Hcp
Nicklas Eriksson Herrar Hcp
Oscar Granath Herrar Hcp
Richard Andersson Herrar Hcp
 
FINALSTEG 2 - DAMER HCP 2 SERIE EU
Namn Klass
Evy Larsson Damer Hcp
Sofie Granath Damer Hcp
 
KARUSELL A STEG 1 - HERRAR - HCP ( 1, 4, 7, 8)
Namn Klass
Mikael Olsson Herrar Hcp
 
KARUSELL A STEG 2 - HERRAR - HCP
Namn Klass
Mikael Olsson Herrar Hcp
 
KARUSELL B STEG 1 HERRAR - HCP ( 2, 3, 5, 6)
Namn Klass
Nicklas Eriksson Herrar Hcp
 
KARUSELL A STEG 1 DAMER - HCP 1 ( 1, 3, 6)
Namn Klass
Sofie Granath Damer Hcp
 
KARUSELL A STEG 2 DAMER - HCP
Namn Klass
Sofie Granath Damer Hcp
 
KARUSELL A OCH B - DAMER HCP - FINAL
Namn Klass
Sofie Granath Damer Hcp
 
KARUSELL B STEG 1 DAMER - HCP 2 ( 2, 4, 5)
Namn Klass
Evy Larsson Damer Hcp
 
KARUSELL B STEG 2 DAMER - HCP
Namn Klass
Evy Larsson Damer Hcp
 
FINALSTEG 1 - HERRAR OPEN 6 SERIE EU
Namn Klass
Asko Narkiniemi Herrar Open
Mikael Olsson Herrar Open
Oscar Granath Herrar Open
Rasmus Viktorsson Herrar Open
 
FINALSTEG 1 - DAMER OPEN 6 SERIE EU
Namn Klass
Sofie Granath Damer Open
 
KARUSELL A - HERRAR OPEN ( 1, 4, 7, 8)
Namn Klass
Asko Narkiniemi Herrar Open
Oscar Granath Herrar Open
 
HERRAR OPEN - KARUSELL A - STEG 2
Namn Klass
Asko Narkiniemi Herrar Open
 
DAMER OPEN - KARUSELL A OCH B - FINAL
Namn Klass
Sofie Granath Damer Open
 
DAMER OPEN - KARUSELL B (2, 3)
Namn Klass
Sofie Granath Damer Open