Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Spelare för Norrtälje BwK

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och starttider för Norrtälje BwK.

Antal anmälda spelare för:
Klass Open: 5 st
Klass HCP: 9 st
 
TILLGÄNGLIGA STARTTIDER
Torsdagen den 3 november 19:00
Torsdagen den 10 november 19:00
Torsdagen den 17 november 19:00
Torsdagen den 24 november 19:00
Torsdagen den 1 december 19:00
Torsdagen den 8 december 19:00
Torsdagen den 15 december 19:00
Torsdagen den 22 december 19:00
Torsdagen den 29 december 19:00
Torsdagen den 5 januari 19:00
Torsdagen den 12 januari 19:00
Torsdagen den 19 januari 19:00
Torsdagen den 26 januari 19:00
Torsdagen den 2 februari 19:00
Torsdagen den 9 februari 19:00

 
ONSDAGEN DEN 9 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Anders Lundvall Herrar Open
 
TORSDAGEN DEN 10 NOVEMBER 19:00
Namn Klass
Hans Björkman Herrar Open
Nicklas Halldén Herrar Open
Pontus Halldén Herrar Open
Claes-Göran Söderqvist Herrar Hcp
Magnus Palmcrantz Herrar Hcp
Elisabeth Palmcrantz Damer Hcp
Jelena Lund Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 16 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Anders Lundvall Herrar Hcp
 
TORSDAGEN DEN 17 NOVEMBER 19:00
Namn Klass
Hans Björkman Herrar Open
Nicklas Halldén Herrar Open
Pontus Halldén Herrar Open
Claes-Göran Söderqvist Herrar Hcp
Magnus Palmcrantz Herrar Hcp
Marcus Söderberg Herrar Hcp
Mikael Söderstrand Herrar Hcp
Elisabeth Palmcrantz Damer Hcp
Jelena Lund Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 23 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Mikael Witting Herrar Hcp
 
TORSDAGEN DEN 24 NOVEMBER 19:00
Namn Klass
Hans Björkman Herrar Open
Nicklas Halldén Herrar Open
Pontus Halldén Herrar Open
Claes-Göran Söderqvist Herrar Hcp
Magnus Palmcrantz Herrar Hcp
Marcus Söderberg Herrar Hcp
Elisabeth Palmcrantz Damer Hcp
Jelena Lund Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 30 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Mikael Witting Herrar Hcp
 
TORSDAGEN DEN 1 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Hans Björkman Herrar Open
Nicklas Halldén Herrar Open
Pontus Halldén Herrar Open
Claes-Göran Söderqvist Herrar Hcp
Magnus Palmcrantz Herrar Hcp
Elisabeth Palmcrantz Damer Hcp
Jelena Lund Damer Hcp
 
TORSDAGEN DEN 8 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Hans Björkman Herrar Open
Nicklas Halldén Herrar Open
Pontus Halldén Herrar Open
Claes-Göran Söderqvist Herrar Hcp
Marcus Söderberg Herrar Hcp
Jelena Lund Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 14 DECEMBER 18:00
Namn Klass
Anders Lundvall Herrar Open
Mikael Witting Herrar Open
 
TORSDAGEN DEN 22 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Pontus Halldén Herrar Open
Claes-Göran Söderqvist Herrar Hcp
 
ONSDAGEN DEN 28 DECEMBER 18:00
Namn Klass
Mikael Witting Herrar Hcp
 
TORSDAGEN DEN 29 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Pontus Halldén Herrar Open
Claes-Göran Söderqvist Herrar Hcp
Peter Hellgren Herrar Hcp
Elisabeth Palmcrantz Damer Hcp
 
TORSDAGEN DEN 5 JANUARI 19:00
Namn Klass
Hans Björkman Herrar Open
Nicklas Halldén Herrar Open
Pontus Halldén Herrar Open
Magnus Palmcrantz Herrar Hcp
Peter Hellgren Herrar Hcp
Elisabeth Palmcrantz Damer Hcp
Jelena Lund Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 11 JANUARI 18:00
Namn Klass
Anders Lundvall Herrar Open
 
TORSDAGEN DEN 12 JANUARI 19:00
Namn Klass
Hans Björkman Herrar Open
Nicklas Halldén Herrar Open
Pontus Halldén Herrar Open
Claes-Göran Söderqvist Herrar Hcp
Magnus Palmcrantz Herrar Hcp
Marcus Söderberg Herrar Hcp
Peter Hellgren Herrar Hcp
Elisabeth Palmcrantz Damer Hcp
Jelena Lund Damer Hcp
 
TORSDAGEN DEN 19 JANUARI 19:00
Namn Klass
Hans Björkman Herrar Open
Nicklas Halldén Herrar Open
Pontus Halldén Herrar Open
Claes-Göran Söderqvist Herrar Hcp
Magnus Palmcrantz Herrar Hcp
Marcus Söderberg Herrar Hcp
Peter Hellgren Herrar Hcp
Elisabeth Palmcrantz Damer Hcp
Jelena Lund Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 25 JANUARI 18:00
Namn Klass
Mikael Witting Herrar Hcp
 
TORSDAGEN DEN 26 JANUARI 19:00
Namn Klass
Hans Björkman Herrar Open
Nicklas Halldén Herrar Open
Claes-Göran Söderqvist Herrar Hcp
Magnus Palmcrantz Herrar Hcp
Marcus Söderberg Herrar Hcp
Elisabeth Palmcrantz Damer Hcp
Jelena Lund Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 1 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Mikael Witting Herrar Hcp
 
TORSDAGEN DEN 2 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Nicklas Halldén Herrar Open
Pontus Halldén Herrar Open
Claes-Göran Söderqvist Herrar Hcp
Magnus Palmcrantz Herrar Hcp
Marcus Söderberg Herrar Hcp
Peter Hellgren Herrar Hcp
Elisabeth Palmcrantz Damer Hcp
Jelena Lund Damer Hcp
 
FINALSTEG 1 - HERRAR HCP - 4 SERIE EU
Namn Klass
Marcus Söderberg Herrar Hcp
 
FINALSTEG 2 - HERRAR HCP - 2 SERIE EU
Namn Klass
Marcus Söderberg Herrar Hcp
 
FINALSTEG 1 - HERRAR OPEN 6 SERIE EU
Namn Klass
Pontus Halldén Herrar Open