Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Spelare för BC Cobbers

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och starttider för BC Cobbers.

Antal anmälda spelare för:
Klass Open: 2 st
Klass HCP: 9 st
 
TILLGÄNGLIGA STARTTIDER
Onsdagen den 14 december 19:00
Onsdagen den 21 december 19:00
Onsdagen den 28 december 19:00
Onsdagen den 4 januari 19:00
Onsdagen den 11 januari 19:00
Onsdagen den 18 januari 19:00
Onsdagen den 8 februari 19:00

 
TISDAGEN DEN 25 OKTOBER 19:00
Namn Klass
Liselotte Stjernefeldt Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 6 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Liselotte Stjernefeldt Damer Open
 
ONSDAGEN DEN 14 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Lars Sjölund Herrar Open
Robert Cedervall Herrar Hcp
Åke Arnell Herrar Hcp
Carina Malmberg Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 21 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Pontus Hägglund Herrar Hcp
 
ONSDAGEN DEN 28 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Bengt Westerlund Herrar Hcp
Pontus Hägglund Herrar Hcp
Anette Öberg Damer Hcp
Carina Malmberg Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 4 JANUARI 19:00
Namn Klass
Bengt Westerlund Herrar Hcp
Robert Cedervall Herrar Hcp
Åke Arnell Herrar Hcp
Carina Malmberg Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 10 JANUARI 19:00
Namn Klass
Liselotte Stjernefeldt Damer Open
 
ONSDAGEN DEN 11 JANUARI 19:00
Namn Klass
Bengt Westerlund Herrar Hcp
Kenth Holm Herrar Hcp
Robert Cedervall Herrar Hcp
Anette Öberg Damer Hcp
Carina Malmberg Damer Hcp
 
ONSDAGEN DEN 18 JANUARI 19:00
Namn Klass
Pontus Hägglund Herrar Hcp
Anette Öberg Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 24 JANUARI 19:00
Namn Klass
Liselotte Stjernefeldt Damer Open
 
TISDAGEN DEN 7 FEBRUARI 20:45
Namn Klass
Tom Haapala Herrar Hcp
 
ONSDAGEN DEN 8 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Robert Cedervall Herrar Hcp
Åke Arnell Herrar Hcp
Carina Malmberg Damer Hcp
 
TORSDAGEN DEN 9 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Tom Haapala Herrar Hcp
 
TORSDAGEN DEN 16 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Tom Haapala Herrar Hcp
 
FINALSTEG 1 - DAMER HCP 4 SERIE EU
Namn Klass
Anette Öberg Damer Hcp
Liselotte Stjernefeldt Damer Hcp
 
FINALSTEG 1 - HERRAR HCP - 4 SERIE EU
Namn Klass
Bengt Westerlund Herrar Hcp
Robert Cedervall Herrar Hcp
Tom Haapala Herrar Hcp
 
FINALSTEG 2 - DAMER HCP 2 SERIE EU
Namn Klass
Anette Öberg Damer Hcp
 
FINALSTEG 2 - HERRAR HCP - 2 SERIE EU
Namn Klass
Bengt Westerlund Herrar Hcp
Robert Cedervall Herrar Hcp
Tom Haapala Herrar Hcp
 
KARUSELL A STEG 1 - HERRAR - HCP ( 1, 4, 7, 8)
Namn Klass
Bengt Westerlund Herrar Hcp
Robert Cedervall Herrar Hcp
 
KARUSELL A STEG 2 - HERRAR - HCP
Namn Klass
Robert Cedervall Herrar Hcp
 
KARUSELL A STEG 3 - HERRAR - HCP
Namn Klass
Robert Cedervall Herrar Hcp
 
KARUSELL B STEG 1 HERRAR - HCP ( 2, 3, 5, 6)
Namn Klass
Tom Haapala Herrar Hcp
 
KARUSELL B STEG 2 HERRAR HCP
Namn Klass
Tom Haapala Herrar Hcp
 
KARUSELL A OCH B - DAMER HCP - FINAL
Namn Klass
Anette Öberg Damer Hcp
 
KARUSELL B STEG 1 DAMER - HCP 2 ( 2, 4, 5)
Namn Klass
Anette Öberg Damer Hcp
 
KARUSELL B STEG 2 DAMER - HCP
Namn Klass
Anette Öberg Damer Hcp
 
FINALSTEG 1 - HERRAR OPEN 6 SERIE EU
Namn Klass
Lars Sjölund Herrar Open
 
KARUSELL B - HERRAR OPEN ( 2, 3, 5, 6)
Namn Klass
Lars Sjölund Herrar Open
 
HERRAR OPEN - KARUSELL A OCH B - FINAL
Namn Klass
Lars Sjölund Herrar Open
 
HERRAR OPEN - KARUSELL B - STEG 2
Namn Klass
Lars Sjölund Herrar Open
 
HERRAR OPEN - KARUSELL B - STEG 3
Namn Klass
Lars Sjölund Herrar Open