Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Spelare för BK Flamman

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och starttider för BK Flamman.

Antal anmälda spelare för:
Klass Open: 4 st
Klass HCP: 12 st
 
TILLGÄNGLIGA STARTTIDER
Tisdagen den 25 oktober 19:00
Torsdagen den 27 oktober 20:00
Tisdagen den 1 november 19:00
Torsdagen den 3 november 20:00
Tisdagen den 8 november 19:00
Tisdagen den 15 november 19:00
Tisdagen den 22 november 19:00
Tisdagen den 29 november 19:00
Tisdagen den 6 december 19:00
Tisdagen den 13 december 19:00
Tisdagen den 20 december 19:00
Tisdagen den 3 januari 19:00
Tisdagen den 10 januari 19:00
Tisdagen den 17 januari 19:00
Tisdagen den 24 januari 19:00
Tisdagen den 31 januari 19:00
Tisdagen den 7 februari 19:00

 
TISDAGEN DEN 25 OKTOBER 19:00
Namn Klass
Camilla Eklund Damer Open
Anna Berlin Damer Hcp
Anna Thorell Damer Hcp
Katarina Holmberg Damer Hcp
Kristina Wikström Damer Hcp
Mairi Shadabi Damer Hcp
Mia Sandberg Damer Hcp
Rose-Marie Lindh Damer Hcp
 
TORSDAGEN DEN 27 OKTOBER 20:00
Namn Klass
Annsofi Holst Damer Open
Rose-Marie Lindh Damer Open
 
TISDAGEN DEN 8 NOVEMBER 19:00
Namn Klass
Barbro Hegvall Damer Open
Camilla Eklund Damer Open
Anna Berlin Damer Hcp
Anna Thorell Damer Hcp
Kristina Wikström Damer Hcp
Mairi Shadabi Damer Hcp
Mia Sandberg Damer Hcp
Rose-Marie Lindh Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 15 NOVEMBER 19:00
Namn Klass
Barbro Hegvall Damer Open
Aira Lindkvist Damer Hcp
Anna Berlin Damer Hcp
Anna Thorell Damer Hcp
Kristina Wikström Damer Hcp
Mairi Shadabi Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 22 NOVEMBER 19:00
Namn Klass
Camilla Eklund Damer Open
Aira Lindkvist Damer Hcp
Anna Thorell Damer Hcp
Kristina Wikström Damer Hcp
Mairi Shadabi Damer Hcp
Mia Sandberg Damer Hcp
Rose-Marie Lindh Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 6 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Barbro Hegvall Damer Open
Camilla Eklund Damer Open
Rose-Marie Lindh Damer Open
Aira Lindkvist Damer Hcp
Annsofi Holst Damer Hcp
Kristina Wikström Damer Hcp
Mairi Shadabi Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 13 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Camilla Eklund Damer Open
Aira Lindkvist Damer Hcp
Mairi Shadabi Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 20 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Mairi Shadabi Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 3 JANUARI 19:00
Namn Klass
Camilla Eklund Damer Open
Gunnel Söder Damer Hcp
Kristina Wikström Damer Hcp
Mairi Shadabi Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 10 JANUARI 19:00
Namn Klass
Barbro Hegvall Damer Open
Camilla Eklund Damer Open
Anna Berlin Damer Hcp
Annsofi Holst Damer Hcp
Kristina Wikström Damer Hcp
Mairi Shadabi Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 17 JANUARI 19:00
Namn Klass
Aira Lindkvist Damer Hcp
Anna Thorell Damer Hcp
Katarina Holmberg Damer Hcp
Kristina Wikström Damer Hcp
Mairi Shadabi Damer Hcp
Mia Sandberg Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 24 JANUARI 19:00
Namn Klass
Camilla Eklund Damer Open
Anna Thorell Damer Hcp
Annsofi Holst Damer Hcp
Gunnel Söder Damer Hcp
Katarina Holmberg Damer Hcp
Kristina Wikström Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 31 JANUARI 19:00
Namn Klass
Camilla Eklund Damer Open
Aira Lindkvist Damer Hcp
Anna Thorell Damer Hcp
Gunnel Söder Damer Hcp
Kristina Wikström Damer Hcp
Marianne Karlsson Damer Hcp
 
TISDAGEN DEN 7 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Camilla Eklund Damer Open
Barbro Hegvall Damer Hcp
Kristina Wikström Damer Hcp
Mairi Shadabi Damer Hcp
Mia Sandberg Damer Hcp
 
FINALSTEG 1 - DAMER HCP 4 SERIE EU
Namn Klass
Anna Thorell Damer Hcp
Annsofi Holst Damer Hcp
Katarina Holmberg Damer Hcp
Mairi Shadabi Damer Hcp
 
FINALSTEG 2 - DAMER HCP 2 SERIE EU
Namn Klass
Anna Thorell Damer Hcp
Annsofi Holst Damer Hcp
Katarina Holmberg Damer Hcp
 
KARUSELL A STEG 1 DAMER - HCP 1 ( 1, 3, 6)
Namn Klass
Annsofi Holst Damer Hcp
Katarina Holmberg Damer Hcp
 
KARUSELL A STEG 2 DAMER - HCP
Namn Klass
Katarina Holmberg Damer Hcp
 
FINALSTEG 1 - DAMER OPEN 6 SERIE EU
Namn Klass
Camilla Eklund Damer Open
 
DAMER OPEN - KARUSELL B (2, 3)
Namn Klass
Camilla Eklund Damer Open